APIE MUS

„INM Grupė“ komanda turi sukaupusi, daug patirties saulės modulių montavime ir yra dirbę su įvairiais projektais, įskaitant didelio masto saulės kolektorių įrengimus, bei mažesnius, privačių namų projektus. Mes suprantame atsinaujinančios energijos naudą ir tvarios praktikos pritaikymo svarbą ir esame pasiryžę savo darbu daryti teigiamą poveikį aplinkai. Mūsų komandos entuziazmas, žinios ir atsidavimas padės, suprojektuos bei įgyvendins Jūsų norus !

Bendrovė greitai augo ir įsitvirtino komercinėje statyboje. Šiandien mes ir toliau siekiame tobulumo, dirbame tik su aukščiausios kokybės įranga ir priemonėmis. Mūsų darbuotojai nuolatos kelia savo profesinę kvalifikaciją.

Mūsų darbuotojai yra tai, kas daro mus unikalius. Mes suteikiame savo darbuotojams saugią aplinką, palaikančią profesinį augimą ir tobulėjimą. Kiekvienas darbuotojas yra vertinamas ir visų nuomonė yra išklausoma.

Mes tvirtai tikime, kad savo darbuotojams suteikiame balsą. Mūsų komandoms rengiami įvairūs įmonės renginiai, siekiant užtikrinti maksimalų produktyvumą, įsitraukimą bei kompetencijos kėlimą.

Mūsų komanda yra patyrusi ir greitai bei efektyviai atliks visus darbus

Pasirinkdami mus, gausite patikimas ir kokybiškas saulės elektrinių įrengimo paslaugas.

Susisiekime