APVA

PARAMA

Atsiperkamumas

Saulės elektrinės dalies atsipirkimo laikas priklauso nuo jūsų dabar mokamos elektros kainos. Mes skaičiuojame, jei jūsų dabartinis elektros energijos tarifas yra 0,23 EUR/kWh, elektrinė Jums atsipirks per 3-4 metus su APVA parama, o be paramos – maždaug per 5-6 metus. Konkretus atsipirkimas kiekvieno vystytojo pateiktam projektui gali kiek skirtis.
Kviečiame pasinaudoti įdiegta elektrinės atsipirkimo skaičiuokle šioje platformoje.

Fiziniams

Laikas, kurio reikia norint gauti investicijų grąžą (IG) iš saulės baterijų, gali skirtis priklausomai nuo kelių veiksnių, įskaitant vietą, įrengimo išlaidas, elektros gamybą ir galimas paskatas ar mokesčių kreditus. Apskritai gali prireikti kelerių metų, kol bus sutaupytos energijos ir (arba) finansinės paskatos atgauti saulės baterijų pirkimo ir įrengimo išlaidas. ROI laikotarpis gali skirtis nuo 5 iki 15 metų, priklausomai nuo vietos sąlygų. Tačiau baigus montuoti saulės baterijos gali tiekti švarią, atsinaujinančią energiją daugelį metų, taigi ilgainiui sutaupysite pinigų.

Verslui

Laikas, kurio reikia norint gauti investicijų grąžą (IG) iš saulės baterijų įmonėms, taip pat skiriasi priklausomai nuo kelių veiksnių, tokių kaip sistemos dydis, energijos suvartojimas, įrengimo kaina ir galimos paskatos. Apskritai komercinės saulės kolektorių sistemos IG gali būti greitesnė nei gyvenamosios sistemos, nes įmonėms yra didesnės elektros energijos sąnaudos, o jų energijos suvartojimas paprastai yra didesnis. Komercinės sistemos IG gali svyruoti nuo 3 iki 7 metų, kai kurios sistemos IG pasiekia net per 2 metus. Norint nustatyti jūsų verslo IG laikotarpį, būtina atsižvelgti į sistemos kainą, sutaupytas sąskaitas už elektrą ir galimas paskatas.

Tarnavimo laikas

Saulės elektros parko (dar žinomo kaip saulės ferma) eksploatavimo trukmė gali skirtis priklausomai nuo kelių veiksnių, įskaitant naudojamų saulės baterijų tipą, konstrukcijos ir įrengimo kokybę, aplinkos sąlygas ir priežiūros grafiką. Apskritai saulės baterijos gali tarnauti 20–30 metų ar ilgiau, tinkamai prižiūrint.

Po to, kai bus pastatytas saulės energijos ūkis, jis gali toliau gaminti energiją tol, kol saulės baterijos veikia, o sistema bus tinkamai prižiūrima. Laikui bėgant, dėl natūralių veiksnių, tokių kaip oras, dulkės ir paukščių išmatos, saulės kolektorių našumas gali sumažėti arba net sugesti, todėl norint užtikrinti, kad sistema ir toliau veiktų aukščiausiu lygiu, būtina reguliariai tikrinti ir prižiūrėti. Kai kuriais atvejais saulės baterijas netgi galima pakeisti arba taisyti, kad pailgėtų jų tarnavimo laikas.

Nuo ko pradėti?

Susisiekite su mumis, o visu kitu pasirūpinsime mes :

1. Įvertinsime Jūsų
situaciją

2. 2. Pateiksime geriausią, efektyviausią bei pigiausią
pasiūlymą

3. Sutvarkysime visus dokumentus APVA paramos gavimui

4. Įrengsime saulės
elektrinę ir ją prijungsime